• Zavolejte nám: +420 722 979 737
  • E-mail: info@pleu.cz
  • Otevírací doba: 08:00-17:00
    • Čeština
    • English
azitromicina 500 mg paquete de 3 €83.82

O nás

Photoluminescent Europe


Photoluminescent Europe je největším evropským distributorem fotoluminiscenčních materiálů a výrobků. Naše produkty jsou často zaměňovány s fosforem, ale můžeme Vás ujistit, že se o fosfor nejedná. Naše společnost byla založena na základě myšlenky inovovat fotoluminiscencí produkty, o kterých si už ostatní společnosti mysleli, že již inovovat nemohou.

Nabízíme špičkové fotoluminiscenční pigmenty a fotoluminiscenční produkty dosahující nejvyšších charakteristik svítivosti ve tmě na trhu. Poradenské služby pro naše zákazníky jsou samozřejmostí. Díky našim širokým znalostem zapracování fotoluminiscenčních pigmentů do nejrůznějších materiálů Vám jsme schopni poradit s jejich následnou aplikací.

Svítíme ve tmě


Naše fotoluminiscenční pigmenty nachází uplatnění a využití v nejrůznějších oblastech průmyslové výroby, dopravy, interiérovém a zároveň i exteriérovém designu, reklamních předmětech a mnoha dalších oblastech. Naše společnost spolupracuje s továrnami na výrobu plastů, skla,barev a laků, keramiky, pryskyřic, tmelů, spárovacích hmot, kamenných koberců, textilií,sítotisku, atd. V rámci naší spolupráce usilujeme, aby jejich výrobky získaly na atraktivitě nebo vyšší bezpečnosti, za pomoci našich fotoluminiscenšních pigmentů.


Možnosti využití fotoluminiscenčních pigmentů jsou nekonečné. Jsme otevřeni všem nápadům a přáním našich klientů a jsme schopni naše fotoluminiscenční produkty upravovat dle konkrétní potřeby a zadání.

Neustále inovujeme


Vzhledem k tomu, že fotoluminiscenční pigmenty byly a do dnešní doby jsou velice oblíbené na tuzemském i zahraničním trhu. Rozhodli jsem, že výrazně rozšíříme naše portfolio produktů. Na začátku roku 2021 jsem se tak rozhodli nabízet i pigmenty, které mají různé speciální efekty. 

Aktuálně tak nabízíme fotochromatické pigmenty – pigmenty, které po vystavení UV světlu změní svoji barvu. Termochromické pigmenty – pigmenty, které mění svoji barvu při změně teploty. Metalické pigmenty, které mají krásný perleťový efekt a jsou vhodné pro zapracování do epoxidu. Polychromatické pigmenty, které z každého úhlu pohledu vypadají jinak. Fluorescenční pigmenty, které jsou oblíbené v reklamě pro svou velice intenzivní barvu. Magnetické pigmenty používající se v kosmetice a mnoho dalších.

Co o nás říkají?

Specializujeme se na fotoluminiscenční materiály a výrobky.