• Zavolejte nám: +420 722 979 737
  • E-mail: info@pleu.cz
  • Otevírací doba: 08:00-17:00
    • Čeština
    • English

O nás

Photoluminescent Europe


Photoluminescent Europe je největším evropským distributorem fotoluminiscenčních materiálů a výrobků. Naše produkty jsou často zaměňovány s fosforem, ale můžeme Vás ujistit, že se o fosfor nejedná. Naše společnost byla založena na základě myšlenky inovovat fotoluminiscencí produkty, o kterých si už ostatní společnosti mysleli, že již inovovat nemohou.

Nabízíme špičkové fotoluminiscenční pigmenty a fotoluminiscenční produkty dosahující nejvyšších charakteristik svítivosti ve tmě na trhu. Poradenské služby pro naše zákazníky jsou samozřejmostí. Díky našim širokým znalostem zapracování fotoluminiscenčních pigmentů do nejrůznějších materiálů Vám jsme schopni poradit s jejich následnou aplikací.

Svítíme ve tmě


Naše fotoluminiscenční pigmenty nachází uplatnění a využití v nejrůznějších oblastech průmyslové výroby, dopravy, interiérovém a zároveň i exteriérovém designu, reklamních předmětech a mnoha dalších oblastech. Naše společnost spolupracuje s továrnami na výrobu plastů, skla,barev a laků, keramiky, pryskyřic, tmelů, spárovacích hmot, kamenných koberců, textilií,sítotisku, atd. V rámci naší spolupráce usilujeme, aby jejich výrobky získaly na atraktivitě nebo vyšší bezpečnosti, za pomoci našich fotoluminiscenšních pigmentů.


Možnosti využití fotoluminiscenčních pigmentů jsou nekonečné. Jsme otevřeni všem nápadům a přáním našich klientů a jsme schopni naše fotoluminiscenční produkty upravovat dle konkrétní potřeby a zadání.

Co říkají naši zákazníci?

Specializujeme se na fotoluminiscenční materiály a výrobky.