• Zavolejte nám: +420 722 979 737
  • E-mail: info@pleu.cz
  • Otevírací doba: 08:00-17:00
    • Čeština
    • English
alergia a la penicilina ¿Puedo tomar azitromicina €34.68

Novinky

Spolupráce s předními českými univerzitami

Neustále se snažíme inovovat naše produkty a zvyšovat jejich kvalitu. Navázali jsme spolupráci s mnoha českými univerzitami, které naše pigmenty testují v laboratorních podmínkách.

2. místo inovativní firma roku 2023 Ústeckého kraje

V kulturním centru Lovoš v Lovosicích jsem na slavnostním vyhlášení 18. 1. 2024 obsadili krásné 2. místo!

Podíleli jsme se na stavbě nové fotoluminiscenční cyklostezky v pražské Troji

V Praze v Troji byla postavena cyklostezka, kde jsou použité naše produkty, konkrétně certifikované fotoluminiscenční barva a fotoluminiscenčí značky.

Vyvinuli jsme nový produkt – fotoluminiscenční ráfky

Pomocí našich fotoluminiscenčních pásek jsem vyvinuli produkt, který je určen pro cyklisty, a který zajistí, že jejich kola budou svítit ve tmě.

Sada vzorků fotoluminiscenčních pigmentů

Občas je pro naše klienty velice obtížené vybrat si z našeho širokého portfolia fotoluminiscenčních pigmentů ten správný. Proto od nynějška naleznete na našem eshopu sadu vzorků, která obsahuje fotoluminiscenční pigmenty různých barev, zrnitosti i svítivosti.

Rozšiřujeme naše portfolio – Termochromické pigmenty

Na našem eshopu nyní nově naleznete i termochromické pigmenty. Tyto termochromické pigmenty jsou citlivé na okolní teplotu. Při změně teploty u nich dochází ke změně barvě.

Rozšiřujeme naše portfolio – Magnetické pigmenty

Na našem eshopu nyní nově naleznete i magnetické pigmenty. Tyto magnetické pigmenty patří mezi ty nejluxusnější pigmenty, které můžete na našem trhu nalézt. Mají nádherný magnetický, perleťový a dokonce i polychromatický efekt.

Rozšiřujeme naše portfolio – Polychromatické pigmenty

Na našem eshopu nyní nově naleznete i polychromatické pigmenty. Tyto polychromatické pigmenty mají unikátní vlastnost – mění zbarvení v závislosti na úhlu pozorujícího. Nejčastěji se využívají pro tvorbu polychromatického laku.

chromashift pigment

Rozšiřujeme naše portfolio – Syntetické pigmenty (fluorflogopit)

Na našem eshopu nyní nově naleznete i syntetické pigmenty. Tyto syntetické pigmenty mají obdobné využití jako pigmenty metalické, mají ovšem jiné chemické vlastnosti, jsou vyrobené ze syntetické slídy, nikoliv z té přírodní.

Modry_synteticky_pigment

Fotoluminiscenční neonové pigmenty po 30 g

Na našem eshopu můžete ode dneška nakoupit fotoluminiscenční neonové pigmenty po 30 gramech za velice atraktivní cenu 79,90 Kč.

Rozšiřujeme naše portfolio – Fluorescenční/UV pigmenty

Na našem eshopu nyní nově naleznete i fluorescenční pigmenty. Tyto pigmenty mají velice výraznou barvu, která okamžitě zaujme. Více o nich se můžete dočíst v odkazu níže.

Rozšiřujeme naše portfolio – Fotochromatické pigmenty

Pokračujeme s rozšiřováním našeho portfolia. Nově na našem eshopu naleznete i fotochromatické pigmenty. Tyto pigmenty mění svoji barvu při vystavení UV záření – tedy i na slunci.

Rozšiřujeme naše portfolio – Metalické pigmenty

Na Vaši žádost jsme začali s rozšiřováním našeho portfolia produktů. Naše fotoluminiscenční pigmenty od dneška tak doplňují metalické pigmenty. Metalické pigmenty jsou v poslední době používány především k obarvení epoxidové pryskyřice.

epoxidova pryskyrice obohacena metalickym pigmentem

Zásilkovna – nový dopravce na našem eshopu

Na náš eshop s fotoluminiscenčními produkty jsme přidali nového dopravce. Při objednání fotoluminiscenčních produktů můžete od nynějška využít i velice oblíbenou a levnou metodu – Zásilkovnu. Přeprava zásilkovnou stojí pouze 59 Kč.

Fotoluminiscenční produkty v Národním divadle

V čtvrtek 27. února 2020 se uskuteční premiéra činohry Koncové světlo v Národním divadle. Diváci budou mít příležitost vidět naše fotoluminiscenční produkty přímo na scéně Národního divadla.

Fotoluminiscenční pigmenty na semináři ASD ČR

V pátek 22. listopadu 2019 se naše společnost Photoluminescent Europe zúčastní odborného semináře ASD (asociace sítotisku a digitálního tisku ČR), který je pořádán ve spolupráci se slovenským SZSDT a pod záštitou mezinárodní profesní asociace FESPA.

Solární dopravní značení s LED diodami

Na našem eshopu nyní můžete zakoupit nový typ dopravního značení. Jedná se o revoluční produkt, který může zvýšit bezpečnost při silničním provozu za velice rozumnou cenu.

Na našem eshopu je nyní možno platit kartou

Do našeho eshopu jsme integrovali platební kartu od společnosti GoPay. Všechny naše fotoluminiscenční produkty tak můžete zaplatit pohodlně prostřednictvím platební karty.

Rozšířili jsme naše portfolio bezpečnostního značení

V našem portfoliu nyní naleznete další přechodovou lištu, která je vyrobena z ohebného kovu a kterou můžete zakoupit za velmi příznivou cenu.

Rozšířili jsme naše portfolio příměsí do plastu.

Fotoluminiscenční masterbatche jsou vhodné do jakýchkoliv plastových výrobků, které po přidání příměsí budou ve tmě svítit.

Vývoj svítící barvy na silnice a svítícího plastu na přechody

Vyvíjíme svítící barvu na silnice a dálnice první třídy, dále také vyvíjíme svítící plast na přechody.

Spuštění nového e-shopu

Spustili jsme nový e-shop s fotoluminiscenčími produkty. Všechny produkty z našeho portfolia můžete nyní nakupit z pohodlí Vašeho domova.

Luminiscence – cesta světla

Přijďte se podívat na výstavu Luminiscence – cesta světla, můžete zde vidět v akci naše produkty a materiály.