• Zavolejte nám: +420 722 979 737
  • E-mail: info@pleu.cz
  • Otevírací doba: 08:00-17:00
    • Čeština
    • English

Novinky

Fotoluminiscenční produkty v Národní divadle

V čtvrtek 27. února 2020 se uskuteční premiéra činohry Koncové světlo v Národním divadle. Diváci budou mít příležitost vidět naše fotoluminiscenční produkty přímo na scéně Národního divadla.

Fotoluminiscenční pigmenty na semináři ASD ČR

V pátek 22. listopadu 2019 se naše společnost Photoluminescent Europe zúčastní odborného semináře ASD (asociace sítotisku a digitálního tisku ČR), který je pořádán ve spolupráci se slovenským SZSDT a pod záštitou mezinárodní profesní asociace FESPA.

Solární dopravní značení s LED diodami

Na našem eshopu nyní můžete zakoupit nový typ dopravního značení. Jedná se o revoluční produkt, který může zvýšit bezpečnost při silničním provozu za velice rozumnou cenu.

Na našem eshopu je nyní možno platit kartou

Do našeho eshopu jsme integrovali platební kartu od společnosti GoPay. Všechny naše fotoluminiscenční produkty tak můžete zaplatit pohodlně prostřednictvím platební karty.

Rozšířili jsme naše portfolio bezpečnostního značení

V našem portfoliu nyní naleznete další přechodovou lištu, která je vyrobena z ohebného kovu a kterou můžete zakoupit za velmi příznivou cenu.

Rozšířili jsme naše portfolio příměsí do plastu.

Fotoluminiscenční masterbatche jsou vhodné do jakýchkoliv plastových výrobků, které po přidání příměsí budou ve tmě svítit.

Vývoj svítící barvy na silnice a svítícího plastu na přechody

Vyvíjíme svítící barvu na silnice a dálnice první třídy, dále také vyvíjíme svítící plast na přechody.

Spuštění nového e-shopu

Spustili jsme nový e-shop s fotoluminiscenčími produkty. Všechny produkty z našeho portfolia můžete nyní nakupit z pohodlí Vašeho domova.

Luminiscence – cesta světla

Přijďte se podívat na výstavu Luminiscence – cesta světla, můžete zde vidět v akci naše produkty a materiály.