• Zavolejte nám: +420 722 979 737
  • E-mail: info@pleu.cz
  • Otevírací doba: 08:00-17:00
    • Čeština
    • English
la azitromicina no funcionó infección sinusal €86.07

Photoluminescent Europe – specialista na fotoluminiscenční produkty a materiály

  • Úvod
  • /
  • Photoluminescent Europe – specialista na fotoluminiscenční produkty a materiály

Photoluminescent Europe – specialista na produkty, které svítí v noci

 

Naše společnost je jedničkou na trhu s fotoluminiscenčními (fosforeskujícími) materiály. Fotoluminiscenční produkty, které vyrábíme a nabízíme, exportujeme do celého světa. Naše fotoluminiscenční (fosforeskující), které svítí ve tmě mají nejdelší schopnost vyzařování světla ve tmě na světě. V České republice a po celém světě máme několik maloobchodních zástupců, co prodávají naše svítící pigmenty pod svojí značkou. Fotoluminiscenční (fosforeskující) produkty stále inovujeme, vyrábíme i svítící certifikovanou fotoluminiscenční barvu a plast na silnice a dálnice první třídy. Naše velké portfolio fotoluminiscenčních produktů má široké využití v průmyslové výrobě, do našeho portfolia patří například: svítící folie (vinyly) v různých provedeních: PET, PVC, AKRYLOVÝ, fotoluminiscenční štěrk: křemičitanový (skleněný), dále také z polyesterové pryskyřice a polymethylmethakrylátový (PMMA plast), svítící oblázky, fotoluminiscenční (fosforeskující) příměsi do plastů (PP, PE, ABS, PC, PMMA, TPU), různé druhy svítícího fotoluminiscenčního dopravního a bezpečnostního značení, které využívají firmy ve svých provozních budovách, atd.
Fotoluminiscenční (fosforeskující) produkty jsme schopný upravovat dle konkrétních požadavků našich zákazníků. Nabízíme velkoobchodní ceny při větších odběrech zboží. Dále jsme pro Vás spustili e-shop s fotoluminiscenčními produkty, kde si zboží můžete objednat jednotlivě.
Naše produkty jste také mohli vidět v akci na výstavě LUMINESCENCE CESTA SVĚTLA, která se konala 18.5 – 2.9. 2018 v historickém sklepení muzea Českého Ráje v Turnově.
Děkujeme našim zákazníkům za svou přízeň. Již od roku 2014, děláme vše proto, abyste byli spokojeni.

Váš tým Photoluminescent Europe.

Galerie některých našich produktů, které svítí v noci